MIKOŁAJKI w Paryżu wyloty z Krakowa 05.12.2015 08.12.2015 1499 PLN

KONTAKT

Kolbuszowa - Dodane przez wagabundakolbuszowa1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia MIKOŁAJKI w Paryżu wyloty z Krakowa 05.12.2015 08.12.2015 1499 PLN

Program:
1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Krakowie (KRK), odprawa i przelot do Paryża. Przejazd z lotniska do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja*. Czas wolny (w zależności od godzin przelotów, w pierwszym i ostatnim dniu może być realizowany program zwiedzania) i nocleg.

2 - 3 dzień

Śniadanie, zwiedzanie PARYŻA, w programie:
DZIELNICA ŁACIŃSKA
Panteon, wzniesiony w 1789 r. jako kościół św. Genowefy, pełni rolę mauzo-leum wybitnych Francuzów, m.in. Wolter, V.Hugo, E.Zola, M.Curie Skłodowska.
Sorbona - Uniwersytet Paryski założony w 1257 r. przez Ludwika IX.
WYSPA LE DE LA CIT - kolebka Paryża
Katedra Notre Dame, jedna z najsłynniejszych gotyckich budowli na świecie, budowana w latach 1163-1345, może pomieścić ponad 9000 wiernych.
Pont Neuf - najstarszy most Paryża, łączy wyspę La Cit z brzegami Sekwa-ny. Budowę jego w 1578 r. rozpoczął król Francji Henryk III, w Polsce znany jako Henryk Walezy, a zakończył w 1604 r. Henryk IV.
Muzem dOrsay, jedna z bardziej znanych na świecie placówek prezentujących sztukę XIX w., mieszcząca się w gmachu dawnego dworca kolejowego.
Muzeum Louvre, najsłynniejsze muzeum Świata, funkcjonujące nieprzerwanie od czasów Napoleona. Wejśćie do niego prowadzi przez szklaną piramidę, powstałą w wyniku spektakularnej przebudowy. Obowiązkowo trzeba zobaczyć Mona Lizę Leonarda da Vinci, Wenus z Milo i Nike z Samotraki.
PLAC DE LA CONCORDE - OPERA GARNIER - CHAMPS LYSES
Plac Concorde, największy plac Paryża, z obeliskim ze świątyni Ramzesa.
Ogrody Tuileries, największy i najstarszy ogród publiczny w Paryżu.
Plac Vendme, wytyczony w roku 1702 r, z kolumną Napoleona.
Opera Garnier, gmach w stylu elektycznym, wzniesiona w latach 1861-74.
Champs lyses, reprezentacyjna aleja Paryża, licząca blisko 2 km, łącząca Plac de la Concorde z Placem Charlesa de Gaullea.
Łuk Triumfalny, neoklasycystyczna budowla, wzorowana na Łuku Tytusa.
TROCADERO I POLA MARSOWE
Wieża Eiffela, najbardziej rozpoznawalna budowla na świecie, 324 m.
WZGÓRZE MONTMARTRE
Bazylika Sacre Coeur, stanowi wotum dziękczynne za ocalenie Paryża przed zniszczeniami w trakcie wojny francusko-pruskiej i w czasie Komuny Paryskiej.
Spacer zaułkami i krętymi, brukowanymi uliczkami Montmartre, ulubionego miejsca paryskiej bohemy (m.in. Modigliani, Renoir, Picasso).
Plac Pigalle, jedna z najsłynniejszych w świecie dzielnic czerwonych latarni. W pobliżu przy Placu Blanche słynny kabaret Moulin Rouge.

4 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie w hotelu */* w okolicach Paryża, pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami.

Transport:
Przelot samolotem z Krakowa do Paryża (Bouvais lub Charles de Gaule) i z Paryża (Bouvais lub Charles de Gaule) do Krakowa.

ZAPRASZAMY!

Mapa KolbuszowaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - MIKOŁAJKI w Paryżu wyloty z Krakowa 05.12.2015 08.12.2015 1499 PLN ,1 499 zł


Polecane, ciekawe strony z Kolbuszowej. Prowadzisz serwis o Kolbuszowej lub zwiazany z Kolbuszowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kolbuszowa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kolbuszowej: Mielec ogłoszenia - Rzeszów darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Tarnobrzeg ogłoszenia - Łańcut sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kolbuszowa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj