POSZUKUJEMY DRUKARZA

KONTAKT

Kolbuszowa - Dodane przez mdurak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia POSZUKUJEMY DRUKARZA

Drukarz Offsetowy
Miejsce pracy: Sarnów k/Mielca

Główne zadania:

Obsługa maszyn drukujących,
Naprawy,
Zaangażowanie w bieżącą konserwację i utrzymanie maszyn drukujących.

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
Dwa lata doświadczenia na stanowisku Drukarz / Maszynista Offsetowy,
Znajomość druku offsetowego,
Podstawowe zdolności mechaniczne,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
Punktualność,
Dyspozycyjność,
Umiejętność pracy w zespole,
Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Korzyści:
Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie,
Możliwość pracy w organizacji o wysokiej kulturze organizacyjnej,
Umowa o pracę.

Poszukujemy osób dynamicznych, otwartych, chętnych do podjęcia ciekawej pracy w rozwijającej się firmie.

Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych drogą elektroniczną na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Mapa KolbuszowaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - POSZUKUJEMY DRUKARZA

Polecane, ciekawe strony z Kolbuszowej. Prowadzisz serwis o Kolbuszowej lub zwiazany z Kolbuszowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kolbuszowa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kolbuszowej: Mielec ogłoszenia - Rzeszów darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Tarnobrzeg ogłoszenia - Łańcut sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję