Spawacz autogeniczny metoda 311

KONTAKT

Kolbuszowa - Dodane przez reklama6 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz autogeniczny metoda 311

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ AUTOGENICZNY- METODA 311

Miejsce pracy: Niemcy okolice Stuttgartu, Badenia Wirtembergia

Oferta pracodawcy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Wynagrodzenie 9 Euro/h plus dieta za każdy przepracowany dzień ok. 32 Euro ( 4 Euro netto za każdą godzinę)
Odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (około 15 Euro na dzień)
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Nadgodziny płatne dodatkowo
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Obowiązki:
Prace spawalniczo-monterskie przy projektach budowlanych
Spawanie części, rur, elementów konstrukcyjnych metodą 311
Rozgrzewanie, gięcie i przycinanie rur
Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym. Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Mile widziane aktualne certyfikaty metoda spawania 311
Umiejętność czytania rysunków
Doświadczenie zawodowe jako spawacz min. 2 lata
Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne, np. jako monter ogrzewania
Prawo jazdy, własny samochód

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:

Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
W języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

Mapa KolbuszowaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz autogeniczny metoda 311

Polecane, ciekawe strony z Kolbuszowej. Prowadzisz serwis o Kolbuszowej lub zwiazany z Kolbuszowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kolbuszowa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kolbuszowej: Mielec ogłoszenia - Rzeszów darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Tarnobrzeg ogłoszenia - Łańcut sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję