Wycieczka objazdowa Amsterdam, Londyn - od anarchii do monarchii

KONTAKT

Kolbuszowa - Dodane przez orbisan (osoba prywatna) -

Wycieczka objazdowa Amsterdam, Londyn - od anarchii do monarchii

Pełna treść ogłoszenia Wycieczka objazdowa Amsterdam, Londyn - od anarchii do monarchii

Wycieczka objazdowa Amsterdam, Londyn - od anarchii do monarchii

Przedstawiamy Państwu wycieczkę objazdową "Amsterdam, Londyn - od anarchii do monarchii". Program wycieczki zawiera: Westminster, Piccadilly i Trafalgar Square, Tower i Tower Bridge, Rejs po Tamizie, Amsterdam, Rembrandt, Wiatraki, Kanały.

Szczegółowy program wycieczki przedstawiamy poniżej:

Dzień 1
Przyjazd w okolice Amsterdamu. (Trasa od granicy ok. 750 km).

Dzień 2
Wizyta na farmie serowarskiej (możliwość zakupu serów i chodaków holenderskich). Przejazd do centrum Amsterdamu - znanego jako najbardziej liberalne miasto na świecie i wizyta w muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds (możliwość obcowania z idolami i postaciami historycznymi). Następnie zwiedzanie szlifierni diamentów (możliwość zakupu!) oraz spacer do dzielnicy muzealnej i czas na zwiedzanie muzeów -Van Gogha (największa na świecie kolekcja dzieł artysty) i Rijksmuseum (Muzeum Narodowe ze wspaniałą kolekcją dzieł mistrzów niderlandzkich m.in. Rembrandta, Vermeera, Halsa - zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym). Po południu proponujemy romantyczny rejs po kanałach amsterdamskich, podczas którego możemy podziwiać wspaniałą XVII-wieczną architekturę domów kupieckich. Wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech. Powrót do hotelu w okolicach Amsterdamu na nocleg. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 3
Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do skansenu wiatraków Kinderdijk, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Popłyniemy w półgodzinny rejs wzdłuż linii wiatraków i zwiedzimy wnętrze jednego z nich. Następnie przejazd do Dunkierki lub Calais i przeprawa promowa przez kanał La Manche do Dover (możliwy również przejazd Eurotunelem). Przyjazd na nocleg na obrzeżach Londynu. (Trasa ok. 500 km).

Dzień 4
Zwiedzanie Londynu. Rozpoczniemy od Opactwa Westminsterskiego, miejsca pochówku władców i słynnych osobistości Anglii. Udamy się do Kensington Palace - ulubionej rezydencji monarchów panujących od XVII w. Była to również oficjalna siedziba księżnej Diany, aż do jej śmierci. Obecnie Kensington Palace zamieszkany jest m.in. przez księcia Williama i księżną Kate. Następnie pojedziemy pod pałac Buckingham, odwiedzimy Tower of London - średniowieczną twierdzę i Królewski Skarbiec, w którym podziwiać można m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Następnie słynny most zwodzony - Tower Bridge. jeden z symboli miasta. Na zakończenie dnia popłyniemy statkiem wycieczkowym w rejs po Tamizie. Wspólna obiadokolacja w tradycyjnym angielskim pubie (dodatkowo płatna na miejscu). (Trasa ok. 60 km).

Dzień 5
Wycieczka do królewskiego miasteczka Windsor i zwiedzanie najstarszego zamku świata , który nadal jest oficjalną rezydencją królewską. Następnie powrót do Londynu i zwiedzanie Muzeum Brytyjskiego, gdzie zgromadzono eksponaty, które stanowią spuściznę kultury materialnej całego świata. Zwiedzanie z przewodnikiem wybranych kolekcji muzealnych m.in. wspaniałej ekspozycji egipskiej. Czas wolny na zakupy przy Oxford Street, najsłynniejszej ulicy handlowej Londynu. Obiadokolacja w restauracji hinduskiej (dodatkowo płatna na na miejscu). (Trasa ok. 100 km).

Dzień 6
Przejazd do Dover. Przeprawa promowa do Dunkierki lub Calais (możliwy przejazd Eurotunelem). Przejazd na nocleg w okolice Dortmundu. Po drodze krótka wizyta w Brugii i spacer po urokliwej, pięknie zachowanej starówce (rynek Grote Markt, kościół Notre Dame, bazylika świętej Krwi, okazałe domy kupieckie - za zgodą wszystkich uczestników, dodatkowo płatne - 10 EUR). (Trasa ok. 650 km).

Dzień 7
Powrót do Polski (Torzym ok. godz 17.00).

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług, do odwiedzenia naszego biura lub do kontaktu telefonicznego (15 822 62 49) lub mailowego. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dane kontaktowe:
Orbisan Polskie Biuro Podróży
Mickiewicza 16, 39-400 Tarnobrzeg
Tel: 15 822 62 49, 15 822 96 60

Mapa KolbuszowaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wycieczka objazdowa Amsterdam, Londyn - od anarchii do monarchii ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Kolbuszowej. Prowadzisz serwis o Kolbuszowej lub zwiazany z Kolbuszowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kolbuszowa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kolbuszowej: Mielec ogłoszenia - Rzeszów darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Tarnobrzeg ogłoszenia - Łańcut sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kolbuszowa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj